Red Go Kart
Kayseri Go-Kart - 0 (535) 683 86 51
Yenibosna Starcity Go-Kart - 0 (532) 685 15 74
Esenler - Tekstilkent Go-Kart - 0 (533) 626 91 65
Hakkımızda

Türkiye'nin en zevkli gokart Pisti ''Red Go-Kart' açıldı. 2000 metrekare kulllanım alanına sahip ''Red Go-Kart' siz karting tutkunlarını yaz, kış tesisimize bekliyoruz..
İçeride CAFE, seyir tribünü ve dinlenme alanıyla hizmet veren ''Red Go-Kart' aileniz ve sevdiklerinizle birlikte birden çok kişiyi aynı anda misafir edebilmektedir.tesisimz her yaştan misafirlere hitap etmektedir.6,5 Beygirlik Almanya'dan ithal edilen dünya standartlarında araçlarıyla profesyonel karting coşkusunu yaşatan ''Red Go-Kart' en iyi pistler sıralamasında şimdiden yerini almaya başlamıştır.

Red go-kart ışıklandırmaları sayesinde haftanın 7 günü gece 02:00a kadar hizmet vermektedir.Otopark ve Cafe&Restoran, seyir tribünü bulunmaktadır.
Tesiste arkadaş grupları,şirket turnuvaları,okul dershane grupları ve doğum günleri için özel organizasyonlar düzenlenebilmektedir. ''Red Go-Kart'okulunu içinde barındıran ''Red Go-Kart'öğrencilerine yarış pistlerinin detaylarını uygulamalı olarak öğretmeyi hedeflemektedir. Uzman eğitmenler ve dünya standartlarında eğitim müfredatıyla farkını ortaya koyan ''Red Go-Kart' Formula kurallarını pistte uygulayarak geleceğin Formula pilotlarını yetiştirmeyi hedeflemektedir.